Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą kursu rysunku Kraków? Nie zwlekaj! Wejdź na domin-krakow.pl

Uwielbiasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla entuzjastów, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Z tego typu kursów korzystają również osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Wspaniałą propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto się zapisać?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: