Rysowanie to Twoje hobby? Rozważ kurs digital painting!

Rysowanie to Twoje hobby? Rozważ kurs digital painting!

Dowiedz się więcej o digital painting kurs.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w reklamie, filmie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, jak również edytować grafikę w Photoshopie. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, wykorzystywać światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych specjalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, reklamą i animacją.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: